Blog > Komentarze do wpisu
Dziękuję wszystkim za pamięć i obecność. Rekordowa przewaga

Miniony tydzień był dla mnie pełen doświadczeń, dlatego jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za pamięć i życzliwość, których doznałem po śmierci mojej mamy. Dziękuję wszystkim za obecność, udział i modlitwę w uroczystościach pogrzebowych.

Nadrabiam nieco zaległości powstałe z powyższą sytuacją. Nie sposób przejść obok informacji związanych z opublikowanymi ostatnio sondażami, które wykazują rekordową przewagę Prawa i Sprawiedliwości nad pozostałymi opcjami politycznymi. W tej chwili na PiS zagłosowałoby aż 42 procent Polaków, o ponad 14 więcej, niż na Platformę Obywatelską. Dodajmy, że badania były wykonane jeszcze przed podpisaniem porozumienia partii prawicowych.

Trudno było spodziewać się innego trendu, skoro każdy z nas widzi, jak nieudolną jest obecnie rządząca koalicja i do jakiego stanu doprowadziła nasze państwo. Mam nadzieję, że nasza systematyczna praca ramię w ramię z wyborcami, pozwoli powiedzieć jej wreszcie "dość"!

 

poniedziałek, 28 lipca 2014, marekzpisu

Polecane wpisy

Komentarze
danekstraszynski
2014/08/02 04:31:32
Wątpię, czy jest się z czego cieszyć. Program polityczny zakładający powrót pereelowską Syrenką do XIX wieku ma się przyczynić do poprawy warunków życia w Polsce? Ubezwłasnowolnienie wolnego obywatela na poziomie przedoświeceniowym ma być nową formą walki o wolność? Zgroza.
Zapowiedziana awantura z sąsiadami... itd. itd. Prywatnie ma Pan szanse i kwalifikacje na ministra od pomników i obchodów. Będzie to prawdopodobnie najważniejszy urząd w kraju. Duży budżet i wystarczy się tylko pokazywać na otwarciach. Przedtem trzeba się tylko ogolić i uczesać. O wyglądzie rzeźb będzie i tak prezes decydował bo tak naprawdę to tylko on w sposób oczywisty zna się na sztuce.
-
foton.3
2014/08/05 10:23:09
Wzrosło wam bo ludzie zapomnieli o sprawie Chazany...
-
2014/11/01 10:29:32
Czasami ludziom się wydaje że polityka to taki kontener izotermiczny i że to co się w nim dzieje jest małym ekosystemem, w którym wszystko jest dozwolone...