Kategorie: Wszystkie | lotnisko, radom, suski
RSS
poniedziałek, 17 maja 2010
W Grójcu powstał komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego.

W ostatni piątek w Grójeckim Centrum Kultury odbyło się spotkanie założycielskie Grójeckiego Społecznego Komitetu Poparcia dla kandydata na urząd Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego. Pod deklaracją założycielską podpisało się ponad 80 osób, wśród których znaleźli się znani przedstawiciele życia politycznego, społecznego i kulturalnego.

Wkrótce komitety poparcia Jarosława Kaczyńskiego utworzone zostaną w kolejnych miastach Ziemi Radomskiej, w tym także w Radomiu.


„Polska jest najważniejsza”


Deklaracja Grójeckiego Społecznego Komitetu Poparcia

Jarosława Kaczyńskiego

Kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Grójeckiego!

W dniu dzisiejszym postanawiamy powołać Grójecki Społeczny Komitet Poparcia Jarosław Kaczyńskiego, Kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zdecydowaliśmy się poprzeć kandydata na najwyższy urząd Rzeczypospolitej w poczuciu obywatelskiego obowiązku. Od naszego wyboru zależeć będzie przyszłość naszego państwa i jakość naszego życia.

Łączy nas troska o nasz kraj. Chcemy, aby Rzeczpospolita Polska była nie tylko wolna, ale także aby spełniała oczekiwania pokoleń Polaków, którzy walczyli o niepodległość.

Jesteśmy przekonani, że wybór Jarosława Kaczyńskiego gwarantuje urzeczywistnienie wizji Polski, z której wszyscy będziemy dumni – Polski nowoczesnej, a zarazem kultywującej najlepsze rodzime tradycje. Polski suwerennej, otwartej na świat, a jednocześnie nie odcinającej się od swoich pięknych tradycji; Polski niepodzielonej, w której wszyscy obywatele odnajdą godne miejsce i możliwość rozwoju, a w życiu publicznym zapanuje atmosfera prawdy i szczerej troski o dobro wspólne.

Apelujemy do wszystkich  mieszkańców Powiatu Grójeckiego, którym wizja ta jest bliska, o przystępowanie do społecznego komitetu poparcia Jarosława Kaczyńskiego.

Grójec, 14 maja 2010

15:59, marekzpisu
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 maja 2010
Jarosław Kaczyński do Rosjan

14:48, marekzpisu
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 maja 2010
1mln 650 tys. podpisów poparcia dla J. Kaczyńskiego. Dziękujemy!

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję za udział w akcji zbierania podpisów poparcia kandydatury Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli podpis poparcia. W okręgu radomskim było nas 48 tysięcy a w całym  województwie mazowieckim ponad ćwierć miliona. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich Państwa, którzy z własnej inicjatywy zbierali podpisy. Spontaniczność ruchu społecznego wsparcia dla Jarosław Kaczyńskiego bardzo miło nas zaskoczyło. Wiele osób deklarowało włączenie się do akcji wręcz jako obowiązek wobec ojczyzny i podjęcie działalności publicznej. Katastrofa z 10 kwietnia były dla nas wszystkich wielkim dramatem i tak jak inne  wyjątkowe wydarzenia w dziejach naszej ojczyzny, wyzwoliły wielki pozytywny potencjał. W tym czasie spotkaliśmy się z wieloma przejawami wsparcia i deklaracjami współpracy. Te ciepłe i życzliwe przejawy sympatii skłaniają  mnie do zwrócenia się do Państwa z apelem i prośbą, o szerokie uczestnictwo w pracy dla kraju i naszego regionu. Wszystkich państwa zapraszam do naszych biur parlamentarnych, odwiedzania naszych stron internetowych WWW.kppis.pl strona klubu parlamentarnego WWW.pis.org.pl, WWW.sympatycypis.pl i uczestnictwa w następnych etapach kampanii wyborczej. Również bardzo potrzebujemy Państwa wsparcia poprzez przynależność do Prawa i Sprawiedliwości. Szczególnie zapraszam młodzież do wstępowania  w szeregi młodzieżówki PiS. Zapraszamy również do regionalnego komitetu honorowego wspierającego kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego. W komitecie honorowym może być każda osoba niebędąca członkiem PiS a pragnąca wesprzeć Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze raz dziękuję. Marek Suski

Kontakt w naszym regionie poprzez biuro w Radomiu, ul. Rynek 9, tel: 503 747 743.

14:40, marekzpisu
Link Dodaj komentarz »