Kategorie: Wszystkie | lotnisko, radom, suski
RSS
środa, 20 lipca 2011
Apel do samorządowców w sprawie pomocy gminom poszkodowanym przez nawałnicę.

Szanowni Przyjaciele Samorządowcy.


W nocy z 13 na 14 lipca przez gminy południowego Mazowsza przeszła nawałnica. Wielu ludzi straciło dorobek swojego życia i źródło utrzymania. Obudowanie tych strat będzie niezwykle czasochłonne i kosztowne. 

Byłem na miejscu tragedii, widziałem ogrom zniszczeń i wyrządzonych szkód. Dla większości poszkodowanych podźwignięcie się  z ruin jest niemożliwe do zrealizowania bez pomocy finansowej z zewnętrz. Pomoc zadeklarowana przez rząd to zaledwie kropla w morzu potrzeb. 

Dlatego w tych trudnych dla poszkodowanych mieszkańców gmin chwilach, zwracam się z wielką prośbą i gorąco namawiam do solidarności i udzielenia pomocy. Potrzeby są naprawdę ogromne!          

Wierzę, że wszystkie gminy odpowiedzą pozytywnie na ten apel. Wspólnie podejmiemy niezbędne kroki i udzielimy pomocy potrzebującym. Dzięki współpracy i solidarnym działaniom na rzecz poszkodowanym, będzie łatwiej odbudować to co zostało zniszczone. Wzajemne wsparcie stanie się też bezcenną podwaliną pod budowanie życzliwych relacji i większego poczucia wspólnoty mieszkańców naszego regionu. Ze swojej strony deklaruję gotowość do współpracy i wszelką pomoc.

08:54, marekzpisu
Link Dodaj komentarz »